home
  CLICK FOR ENGLISH
 

İngilizce sözlükler ‘venue’ sözcüğünü şöyle tanımlıyor:

           ‘Bir olayın gerçekleşmesi için saptanan yer veya mekan’

Bizler başarıyı hedefleyerek ele aldığımız her proje için, pek çok çözüm ve yöntem geliştirerek işe koyulduğumuzda, sizler bu yöntem seçeneklerinden en uygununu seçerek ‘One-Stop’ felsefemizin avantaj ve kolaylıklarının rahatlığını yaşamaya başlarsınız.

"Sizler için, bugüne kadar alışageldiğiniz hizmetlerin ötesinde çok boyutlu, seçkin, sıradışı ve mükemmel organizasyonlar gerçekleştirmek için yola çıktık."

Bizimle birlikte;
Rahatlık / Esneklik / Sürat / Başarı / Çözüm / Yaratıcılık / Etkinlik / Yenilik / Hassasiyet / Kusursuzluk ve asıl önemlisi Süreklilik kavramları da yepyeni bir boyut kazanacak...


10 kişilik bir toplantıdan 1000 kişilik konferansa kadar geniş bir yelpazede gerçekleşebilecek organizasyonunuz söz konusu olduğunda ‘Venue Express’en süratli MICE, (Meetings – Incentives – Conventions – Exhibitions) Toplantılar – Teşvik Amaçlı Seyahatler – Seminer ve Kongre çözümleri üreten sistem olarak hizmetinizdedir. ‘Venueonline’ ise modernliği ve çabukluğunun yanı sıra sizlere kendi organizasyonunuzu her fırsatta kontrol edebilme ve denetleyebilme olanağı sağlar. Her iki hizmet de ‘One-Stop’ konseptimizin birer parçasıdır.